Переваги P2PFinace

Стань сам фінансовою компанією

Збалансуй свій інвестиційний портфель

Почни з будь якої суми

Ми завжди поруч

Надійна багаторівнева система перевірки Позичальника

Юридично грамотне оформлення кредитного договору

Консультації по диверсифікації інвестиційного портфеля

Реєстрація

Процес реєстрації для інвесторів дуже простий. Вам необхідно ввести свої паспортні дані або зареєструватися через сервіс BankID. Весь процес займає не більше 5 хвилин.

Пошук позичальника – варіант 1

Ви можете вибрати з уже існуючих заявок позичальників, розміщених на платформі P2PFinance. При перегляді заявки вам стає доступна інформація про умови кредиту і про позичальника (в тому обсязі, в якому ми можемо відкрити її для вас на даному етапі відповідно до закону «Про захист персональних даних»). Звертайте увагу на терміни, суми, запропоновані процентні ставки. Коли ви виберете умови, які вас влаштовують, платформа сповіщає про це позичальника і ми можемо переходити до етапу надання кредиту.

Пошук позичальника – варіант 2

Ви можете розмістити свою заявку з надання кредиту на платформі P2PFinance. У цьому випадку вже ви пропонуєте свої умови (суму, термін, ставку). Після розміщення заявки вам необхідно буде депонувати суму інвестиції на спеціальному рахунку. Потім заявка стає видимою позичальникам і вони зможуть пропонувати вам угоди. Ви, як інвестор, визначаєте серед потенційних клієнтів того, кому ви будете готові надати кредит. Якщо протягом 30 днів вам з якихось причин так і не вдалося надати позику, ваші кошти будуть автоматично зараховані назад на ваш картковий рахунок. Будьте готові до того, що вам на карту повернеться сума за вирахуванням комісії платіжної системи.

Коротко про позичальників

Кожен з позичальників, яких ми допускаємо для роботи на платформі, отримує кредитний рейтинг. Ми ретельно перевіряємо кожного з них. Рейтинг розраховує автоматизована скорингова система, заснована на аналізі даних позичальника. Чим вище рейтинг позичальника, тим безпечніше ваші інвестиції.

Рейтинг А мають кращі позичальники, ризик неповернення коштів за кредитом яких мінімальний

Рейтинг В присвоюється позичальникам, ймовірність неповернення кредиту яких не перевищує 10- 15%

Рейтинг С встановлюється позичальникам, ймовірність неповернення кредиту яких знаходиться на рівні 20-30%

Верифікація карти

Для можливості інвестувати на платформі вам необхідно вказати реквізити своєї картки, яку ми верифікуємо, щоб упевнитися, що саме ви є її власником. Для цього необхідно, щоб на карті був залишок не менше 1 грн.

Укладання договору та перерахування коштів

Після того, як ви обрали позичальника - переходимо до останнього кроку - укладення договору та перерахування коштів на карту вашого майбутнього контрагента. Для цього необхідно підписати договір електронним підписом. Вам буде надіслано одноразовий пароль-ідентифікатор, шляхом введення якого на сайті ви підтверджуєте свою згоду з умовами договору. Договір, підписаний електронним підписом має ту ж юридичну силу, що і договір на папері, підписаний власноручно. Вітаємо - ваші активи почали працювати і приносити вам прибуток!