ВИБІР ЗАЯВКИ

На платформі надані кредитні заявки, які розміщають позичальники з бажаними параметрами кредиту – сума, термін, ставка. В якості забезпечення вони надають під заставу житлову або комерційну нерухомість, додаючи фото та опис цих об’єктів. Ви можете вибрати одну або декілька кредитних заявок для майбутніх інвестицій. Всі заявки, які позичальники розміщуюсь на платформі, проходять ретельну перевірку – ми перевіряємо як самого позичальника – його кредитну історію та репутацію, так і аналізуємо документи по заставному майну – чи є нерухомість об’єктом судового спору, чи є обтяження, наявність іншої інформації, яка підвищувала б ризик неповернення кредиту. Обираючи кредитну заявку, ви можете бути впевнені, що позичальник має хорошу репутацію та кредитну історію, а серйозність його намірів підтверджена високоліквідною заставою.

ПІДГОТОВКА УГОДИ

Якщо ви прийняли рішення про надання кредиту і зупинили свій вибір на будь якій заявці, ми можемо перейти до етапу підготовки угоди. В процесі організації укладення договору, ми надаємо вам необхідні документи та консультації, погодимо між вами і позичальником всі умови та деталі майбутньої угоди. Також ми забезпечимо нотаріальне укладення договору іпотеки, оформлення всіх документів та договорів, відповідно до чинного законодавства та таким чином, щоб інтереси кредитора були повністю захищені. За вашим бажанням наш партнер – Фінансова компанія «Імперія Капіталу» може надати договір поруки по кредиту. В такому разі ФК «Імперія Капіталу» бере на себе повну фінансову відповідальність по виконанню кредитного договору, якщо позичальник не буде виконувати свої обов’язки.

УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ

В обумовлений день в присутності нотаріуса ви підписуєте договір іпотеки та кредитний договір, де буде вказано раніше погоджені умови – термін, сума, ставка, графік платежів, тощо. Після передачі коштів позичальнику, ваші інвестиції почнуть працювати. Ризики втрат вкладених коштів практично виключені – з одного боку у вас буде право на реалізацію заставного майна, з іншого – гарантія фінансової компанії.

Зразок договору