РОЗМІЩЕННЯ ЗАЯВКИ

Якщо вам потрібні кошти для розвитку бізнесу або вирішення будь-яких інших фінансових питань, на платформі P2PFinance ви можете швидко і з мінімальними зусиллями знайти кредитора на умовах які ви визначаєте самі. Після проходження простого процесу реєстрації, який займе всього декілька хвилин, ви можете подати заявку на кредит, вказавши необхідні параметри угоди – суму, валюту, термін та бажану % ставку. До заявки необхідно додати опис та прикріпити декілька фото об’єкту, який ви готові надати в якості забезпечення. Заставою може бути тільки нерухомість – як житлова, так і комерційна. Чіткий та докладний опис вашої нерухомості зробить заявку більш привабливою для майбутніх кредиторів – вкажіть місце розташування, квадратуру, характер нерухомості, зробіть якісні чіткі фото. Після проходження модерації ваша заявка стане доступна для інвесторів, і ми можемо приступити до наступного кроку.

ПОШУК ІНВЕСТОРА ТА ПІДГОТОВКА УГОДИ

Інвестори визначають, яка з заявок найбільш приваблива для них. Якщо вони роблять свій вибір на вашій заявці, ми в режимі переговорів узгоджуємо всі умови та деталі майбутніх угод, готуємо необхідний пакет документів та визначаємо дату і місце підписання договорів. Весь процес взаємодії з кредитором – консультації, надання зразків договорів і тому подібне, ми беремо на себе. Угода оформляється нотаріально і може бути укладена за місцем вашої реєстрації або реєстрації кредитора, або за місцем знаходження нерухомості. Після того як сторони вивчили документи і готові до укладення угоди – переходимо до останнього етапу.

ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ТА ОТРИМАННЯ КОШТІВ

В призначений день, у присутності нотаріуса ви підписуєте договір іпотеки та кредитний договір, де буде вказано раніше погоджені умови – термін, сума, ставка, графік платежів, тощо. Ви отримуєте грошові кошти, кредитор – право на реалізацію об’єкта застави, у разі неповернення кредиту. Після виконання вами всіх своїх боргових зобов’язань за кредитним договором, нотаріус знімає обтяження з вашої нерухомості.

Зразок договору