06.04.2021

P2P-кредитування в світі буде рости на 53% в рік - прогноз

P2P-кредитування в світі буде рости на 53% в рік - прогноз
Вивчивши відповідні ринки в Північній і Південній Америці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, Європі, на Близькому Сході і в Африці, аналітики великої кампанії зробили висновок, що обсяги P2P-кредитування будуть зростати на 53% в рік з 2016 по 2021 рік багато в чому завдяки кредитам для малого і середнього бізнесу.

P2P-кредитування - відмінне рішення для малих і середніх компаній, для яких в останні роки кредитні кошти від банків виявилися недоступні. Справа в тому, що після фінансової кризи 2008 року банки стали набагато обережнішими видавати кредити, звертаючи пильну увагу на якість активів для застави і кредитну історію.

У даній ситуації малий і середній бізнес виявилися обділеними, так як їх робота пов'язана з більш високими ризиками. Сектор P2P-кредитів прийшов на допомогу багатьом компаніям, так як завдяки розвитку технологій став доступний практично кожному. Слід зазначити, що банки теж зацікавилися P2P-кредитами. Так, німецький Commerzbank запустив P2P-кредити для малого та середнього бізнесу. Найбільший банк України, ПриватБанк, також прийняв рішення вивести на ринок власний сервіс P2P-кредитів.

Думка P2P Finance

Зараз Р2Р - найдинамічніший сегмент кредитування в світі. Середньорічний темп зростання перевищує 120%. За прогнозами Transparency Market Research, до 2024 р обсяги Р2Р кредитування досягнуть $ 897,85 млрд.

ВСІ НОВИНИ

Другие новости

Про що жалкують найвідоміші інвестори
15.11.2021 Про що жалкують найвідоміші інвестори

Навіть найвідоміші інвестори у світі не одноразово «обпікалися» в процесі створення своїх фінансових імперій. Про що вони жалкують і які висновки варто зробити

Чому мільярдери так завзято освоюють космос
24.09.2021 Чому мільярдери так завзято освоюють космос

Минулого року космічна галузь згенерувала прибуток у розмірі $350 млрд. За прогнозом Bank of America, вже до 2030 року її сукупний дохід складе $1,4 трлн. Які космічні напрямки розвиваються найшвидше і куди можуть інвестувати приватні інвестори, розповів у колонці для liga.net керуючий партнер технологічного холдингу Techiia Олег Крот.

Дев'ять звичок, які допоможуть розбагатіти
05.05.2021 Дев'ять звичок, які допоможуть розбагатіти

Відкладати гроші сучасній людині важко. Але якщо навчитися правильно поводитися з грошима, то завдання цілком здійсненне.

Найкраща стратегія — це виробити прості звички, які при правильному застосуванні окупляться. Бізнес-тренер Алія Шейх у своїй колонці для Medium розповідає про 9 кроків, які кожен повинен зробити, щоб розбагатіти. «Мінфін» обрав головне.

Про нас говорять в Минфин
29.03.2021 Про нас говорять в Минфин

Як безпечно інвестувати у Р2Р-платформи.
Останнім часом активно розвивається так зване P2P-інвестування (від англійського «peer-to peer» або «person to person», що буквально означає від персони до персони).
Таке інвестування реалізується через майданчики Р2Р кредитування, коли приватна особа безпосередньо кредитує іншу приватну особу або бізнес. Однією з найбільших у світі платформ P2Р-кредитування сьогодні є сервіс Lending Club. Заснована у 2006 році компанія заслужено вважається одним із піонерів фінтеха. До 2018 року річний обсяг видаваних кредитів досяг $10,8 млрд.
Згідно з оцінками Foundation Capital, до 2025 року обсяг світового ринку Р2Р-кредитів може зрости до $1 трлн. Схожі сервіси почали з'являтися в Україні декілька років тому.

Відмінність фінансової компанії від банку
05.01.2021 Відмінність фінансової компанії від банку

Більшість людей не бачить ніякої різниці між оформленням кредиту в банку і отриманням позики у мікро фінансової організації: в обох випадках гроші видаються під певний відсоток і на конкретний термін. Але банки і мікро фінансові організації відрізняються один від одного за багатьма параметрами: починаючи від юридичного оформлення і закінчуючи спрямованістю на різні соціальні групи.

Не банком єдиним: P2P-кредитування від людини до людини вже в Україні
02.11.2020 Не банком єдиним: P2P-кредитування від людини до людини вже в Україні

Сучасна система P2P-кредитування дозволяє повністю онлайн отримати позику на карту на вигідних для позичальників умовах, а для інвесторів знайти альтернативне джерело доходу.