13.09.2019

Не банком єдиним: P2P-кредитування від людини до людини вже в Україні

Не банком єдиним: P2P-кредитування від людини до людини вже в Україні

Сучасна система P2P-кредитування дозволяє повністю онлайн отримати позику на карту на вигідних для позичальників умовах, а для інвесторів знайти альтернативне джерело доходу.

Сформована економічна ситуація і, як наслідок, падіння доходів населення, змушує банки і кредитні організації переглядати умови надання кредитів. Для середньостатистичного українця це, як правило, виливається в більш жорсткі умови, висунуті фінансовою установою: підвищення відсотків, приховані комісії, і т.д. Не кажучи вже про те, що отримати кредит все ще набагато складніше, ніж кілька років тому.

При цьому, попит на кредити серед українців залишається на традиційно високому рівні.

Тенденція на затребуваність позик зберігається як в сегменті коротких кредитів "до зарплати", так і у випадку з більш тривалими "споживчими кредитами" (ремонт, відпустка, покупка техніки).

Цікавою альтернативою, здатної вирішити це питання, може стати розвинений на Заході і поки що новий для України сервіс P2P-кредитування (від англ. Peer-to-Peer) - онлайн-майданчик, на якій фізичні особи надають гроші іншим фізичним особам безпосередньо, в обхід банків. З боку інвесторів, які в Україні як правило заробляють на Форексі, крипто валюта, депозитах, кредитах знайомим або ставках на спорт, Р2Р стає менш ризикової альтернативою вкладення грошей.

Щорічне зростання більш ніж на 100%

Перша P2P-платформа з'явилася у Великобританії в 2005 році. Головна ідея сервісу з тих пір залишилася незмінною - можливість отримати позику під низький відсоток для позичальників і вкласти гроші під хороший відсоток для інвесторів. Примітно, що другою країною, яка оцінила переваги кредитування "рівний рівному", стали Сполучені Штати. В даний момент, за даними аналітиків Morgan Stanley, ринок P2P-кредитів щорічно збільшується в два рази. Пояснень такому зростанню більш ніж достатньо.

З точки зору позичальника це, в першу чергу, сама можливість за 5 хвилин оформити заявку на кредит і отримати його. У сучасних системах P2P-кредитування вся процедура проходить повністю онлайн, а необхідна сума надходить на карту. Таким чином, у позичальника немає необхідності відвідувати будь-яку фін установу. Для інвесторів ж сервіс цікавий як новий інструмент інвестицій.

В Україні ми запускаємо онлайн багатопрофільну фінансову платформу прямого Р2Р-кредитування, яка без посередників об'єднає позичальників з інвесторами, а також дозволить обслуговувати приватні позики.

Нетрадиційний для країни, але перспективний в прогресивному світі спосіб кредитування від P2P finance надасть необхідні можливості отримання кредитів з лояльними відсотками. У той же час, сервіс є і платформою для стабільного заробітку інвесторів, і не тільки, це монофункціональна платформа як для фізичних так і юридичних осіб та фінустанов загалом.

Чому варто спробувати?

Зареєструвавшись в системі, користувач отримує можливість отримати як мікропозику від 500 грн., так і споживчий кредит на довгий термін до року. Інвестиційні можливості P2P finance теж вражають - почати прибуткову діяльність на цій платформі Р2Р-кредитування можна буквально з 500 гривень. При цьому інвестор може заробляти від 20% до 800% в залежності від обраної інвестиційної стратегії. Важлива унікальність платформи, це інвестиційні кредити з гарантованою виплатою. Тобто платформа P2P finance в залежності від рейтингу Позичальника бере на себе відповідальність з повернення суми інвестиції в рамках обраного тарифного Пакету.

Окрім традиційних для світових аналогів переваг, P2P finance має важливі суто для українського ринку переваги для Позичальників:

  • Зручність для користування платформою;
  • Мінімальний пакет документів, необхідний для видачі кредиту (Паспорт + ІПН);
  • Можливість відстежувати статус своєї заявки на кредит;
  • Повна прозорість - без прихованих комісій та платежів;
  • Зручні виплати кредиту через особистий кабінет на сайті.

Природно, є привабливі сторони сервісу і для Інвесторів:

  • Продукти з гарантією повернення, в залежності від рейтингу Позичальника та обраного Пакету;
  • Платформа сама здійснює перевірку кредитного рейтингу Позичальника, та візуалізує його для кожного Інвестора;
  • Прибутковість значно вища ніж у Банках за депозитними програмами;

Можливо, у банкірів, своя точка зору (що легко пояснити - банально конкуренцією), проти навіть побіжнє Знайомство з P2P finance, щоб зрозуміти, що платформа дійсно Заснована на принципах взаємовигідного співробітництва, прибутку и комфорту Користувачів. Тому є Підстави вважати, що українці нарешті отримали інструмент для вигідного та гарантованого прибутку на фінансовому ринку.

ВСІ НОВИНИ