05.05.2021

Дев'ять звичок, які допоможуть розбагатіти

Дев'ять звичок, які допоможуть розбагатіти

В жодному разі не працюйте собі в збиток

Найпростіший крок до створення багатства, який погано дається людям, — це витрачати менше, ніж вони заробляють. Може здатися смішним, але це правда — багато людей витрачають більше, ніж заробляють, і покривають різницю за допомогою кредитних карток. Вони вважають, що зароблятимуть більше в майбутньому і що все «вирівняється», але насправді, коли вони починають заробляти більше, вони і більше витрачають. Погана звичка залишається, і вони постійно працюють в збиток.

Введіть податок на себе

Якби уряд раптово збільшив податки і змушував вас платити додаткову суму щомісяця, ви б знайшли спосіб платити. Вам би довелося. Проте, коли справа доходить до заощаджень, люди постійно знаходять способи виправдати свою нездатність відкладати $100 щомісяця. Встановіть автоматичний банківський переказ, щоб, як тільки вам надійдуть гроші, невелика їх частина негайно надходила на ваш ощадний рахунок. Ви повинні вдавати, що його не існує. І через кілька років ви собі подякуєте.

Відкрийте індивідуальний пенсійний рахунок

Одна з кращих речей, які може зробити молодь, це відкрити індивідуальний пенсійний рахунок, який можна використовувати як первинний або вторинний ощадний рахунок. Однак, в даному випадку мета полягає в тому, щоб до грошей не торкалися до більш пізнього віку. Якщо ви знімаєте їх до досягнення 65 років, вас штрафують. Бонус же в тому, що ваші гроші на ІПР можуть рости і не обкладатися податком, що сумарно понад три або чотири десятиліття життя в кінцевому підсумку стане солідною сумою.

Не грайте на фондовій біржі

Якщо ви не трейдер, не витрачайте час на фондовий ринок. Думати, що ви можете з легкістю зробити те, на що деякі люди витрачають всю свою трудову кар'єру — наївно і нерозумно. Замість цього інвестуйте частинe грошей, яку ви готові втратити і хочете зберегти протягом багатьох років, в компанії, які вам подобаються.

Знайдіть підробіток

Навіть найуспішніші підприємці в світі мають підробітки. За словами Воррена Баффета, середній мільйонер має сім джерел доходу. Наявність декількох джерел доходу — це тільки частина процесу. Найкраще, що ви можете зробити, це з'ясувати, що ви можете запропонувати людям, щоб це приносило реальну користь.

Завжди сплачуйте свої кредитні картки

Незалежно від того, наскільки ви заповзятливі, вичерпання кредитних карток без надійних потоків доходу, щоб своєчасно їх виплатити, безвідповідальне. Потрібно приймати фінансові рішення, грунтуючись на тому, що заробляєте зараз, а не на тому, що ви зароблятимете в майбутньому. В іншому випадку, ви потонете у виплаті відсотків.

Встановлюйте фінансові цілі

Коли є мета, ви, як правило, відповідальніше ставитеся до грошей. Коли немає мети, набагато легше виправдати спонтанні покупки. На початку кожного року, поставте собі велику мету, а потім розбийте її на квартальні, щоб ви могли бачити прогрес у міру просування вперед. Ці маленькі цілі допомагають більшим цілям здаватися більш досяжними і допомагають зрозуміти, чи на правильному ви шляху.

Оточіть себе фінансово відповідальними людьми

Ніщо так не сприяє фінансовому успіху, як спілкування з людьми, які вже досягли його. Це означає — знайти людей старших за вас, у яких можна вчитися, а також переконатися, що серед ваших друзів — ті люди з подібними фінансовими цілями. Буває важко дотримуватися фінансових правил, коли проводиш час з розтринькувачами. Чудовий спосіб освоїти мистецтво фінансів — знайти друга сім'ї, який зможе навчати вас протягом усього процесу — когось, хто досяг фінансового успіху. Якщо ви проявите щирий інтерес, є шанс, що хтось буде радий допомогти. Готовність вчитися має велике значення.

Що було — бачили, а що буде — побачимо

Звичайно, важливо щомісяця стежити за тим, як ви справляєтеся, але набагато важливіше стежити за успіхами протягом тривалого періоду часу. Рік є хорошим показником вашої фінансової практики. Деякі місяці можуть бути менш успішними (трапляється всяке), інші ж чудовими. Але важливо те, що до кінця року ви заощадили не менше 10% свого доходу. В іншому випадку, якщо нічого не припасено, як ви розраховуєте створити для себе справжній добробут?

Джерело : minfin.com.ua

ВСІ НОВИНИ

Другие новости

Про що жалкують найвідоміші інвестори
15.11.2021 Про що жалкують найвідоміші інвестори

Навіть найвідоміші інвестори у світі не одноразово «обпікалися» в процесі створення своїх фінансових імперій. Про що вони жалкують і які висновки варто зробити

Чому мільярдери так завзято освоюють космос
24.09.2021 Чому мільярдери так завзято освоюють космос

Минулого року космічна галузь згенерувала прибуток у розмірі $350 млрд. За прогнозом Bank of America, вже до 2030 року її сукупний дохід складе $1,4 трлн. Які космічні напрямки розвиваються найшвидше і куди можуть інвестувати приватні інвестори, розповів у колонці для liga.net керуючий партнер технологічного холдингу Techiia Олег Крот.

P2P-кредитування в світі буде рости на 53% в рік - прогноз
06.04.2021 P2P-кредитування в світі буде рости на 53% в рік - прогноз

Зростання P2P-кредитування, в основному, буде відбуватися за рахунок малого і середнього бізнесу.

Про нас говорять в Минфин
29.03.2021 Про нас говорять в Минфин

Як безпечно інвестувати у Р2Р-платформи.
Останнім часом активно розвивається так зване P2P-інвестування (від англійського «peer-to peer» або «person to person», що буквально означає від персони до персони).
Таке інвестування реалізується через майданчики Р2Р кредитування, коли приватна особа безпосередньо кредитує іншу приватну особу або бізнес. Однією з найбільших у світі платформ P2Р-кредитування сьогодні є сервіс Lending Club. Заснована у 2006 році компанія заслужено вважається одним із піонерів фінтеха. До 2018 року річний обсяг видаваних кредитів досяг $10,8 млрд.
Згідно з оцінками Foundation Capital, до 2025 року обсяг світового ринку Р2Р-кредитів може зрости до $1 трлн. Схожі сервіси почали з'являтися в Україні декілька років тому.

Відмінність фінансової компанії від банку
05.01.2021 Відмінність фінансової компанії від банку

Більшість людей не бачить ніякої різниці між оформленням кредиту в банку і отриманням позики у мікро фінансової організації: в обох випадках гроші видаються під певний відсоток і на конкретний термін. Але банки і мікро фінансові організації відрізняються один від одного за багатьма параметрами: починаючи від юридичного оформлення і закінчуючи спрямованістю на різні соціальні групи.

Не банком єдиним: P2P-кредитування від людини до людини вже в Україні
02.11.2020 Не банком єдиним: P2P-кредитування від людини до людини вже в Україні

Сучасна система P2P-кредитування дозволяє повністю онлайн отримати позику на карту на вигідних для позичальників умовах, а для інвесторів знайти альтернативне джерело доходу.