Переваги P2PFinace

Ти сам можеш вибрати:

Відсоткову ставку

Суму та термін кредиту

Інвестора, з яким будеш працювати

Ми завжди поруч

Онлайн сервіс

Юридично грамотне оформлення угоди

Консультації

Ознайомлення з умовами та вибір серед пропозицій інвесторів.

На платформі P2PFinance інвестори розміщують свої пропозиції з кредитування. Ви можете вибрати прийнятні для вас умови серед інвесторських заявок. Звертайте увагу на суму, термін, процентну ставку за кредитом. Якщо ви ще не зареєстровані на платформі, то після вибору необхідно пройти процес реєстрації, який займе всього декілька хвилин.

Реєстрація

Для реєстрації на платформі P2PFinanc вам необхідно буде ввести свою персональну інформацію та відповісти на кілька запитань. Для зручності ви можете ідентифікуватися через сервіс BankID - це швидше і вам не доведеться прикріплювати до своєї заявки фотографії паспорта та коду. Чим більше повну та достовірну інформацію ви надасте - тим більша ймовірність отримання високого кредитного рейтингу, а отже, і ймовірність отримання кредиту за нижчою ставкою.

Отримання кредитного рейтингу

Автоматизована скорингова система визначає ваш кредитний рейтинг. Можливі такі значення рейтингу:

Рейтинг А - Максимальна загальна сума кредитів - до 25 000 грн, кількість кредитів - не обмежена

Рейтинг В - Максимальна загальна сума кредитів - до 10 000 грн, кількість кредитів - не обмежена

Рейтинг С - Не більше 1 кредиту на суму до 5 000 грн.

D - Рейтинг, який не дозволяє кредитуватися на платформі.


Після обробки ваших даних і розрахунку рейтингу ви отримаєте відповідне повідомлення від платформи.

Верифікація карти

Коли ви вкажите реквізити карти на яку хочете отримати кредитні кошти, ми верифікуємо її щоб упевнитися, що саме ви є її власником. Для цього необхідно, щоб на карті був залишок не менше 1 грн.

Пошук інвестора для кредитування

Після реєстрації інвестор побачить ваш відгук на його пропозицію та прийме рішення щодо кредитування. Якщо ви отримаєте відмову - не засмучуйтеся, адже вам будуть надані наступні можливості:

1. Ви можете вибирати серед всіх інших розміщених на платформі кредитних пропозицій. Після вашого вибору інвестор отримує відповідне повідомлення і прийме рішення про надання кредиту.

2. Ви можете розмістити власну заявку, в якій вже ви визначаєте умови, на яких хочете отримати кредит. Після розміщення заявки, вона стає доступною для інвесторів і ви отримаєте повідомлення, коли хтось з них відгукнеться на вашу пропозицію.

У будь-якому випадку, остаточне рішення з надання кредиту приймає інвестор. Якщо він згоден кредитувати вас - переходимо до останнього кроку.

Укладання договору та перерахування коштів

Уважно ознайомтеся з умовами договору. Якщо ви їх приймаєте - підтвердіть свою згоду за допомогою введення коду, який буде надіслано вам СМС-повідомленням. Після цього гроші будуть зараховані на ваш картковий рахунок протягом декількох хвилин.