Хто ми?

Платформа P2PFinance – унікальна та зручна платформа peer-to-peer кредитування, на якій реалізовано механізм взаємного кредитування фізичних осіб. Реєструючись на платформі, наші користувачі отримають змогу взяти чи надати кредит один одному напряму, без фінансових посередників.

Платформа P2PFinance бере на себе функцію щодо перевірки даних, що надають користувачі, та визначає їх рейтинг виходячи з аналізу платоспроможності та соціальної поведінки майбутніх позичальників. Ми враховуємо такі фактори як персональна інформація, яку надав позичальник, його кредитна історія, рівень доходів, тощо.

Платформа P2PFinance бере на себе функцію оформлення кредитних угод між користувачами згідно діючого законодавства України.

Платформа P2PFinance бере на себе функцію розрахунку та обліку заборгованості між користувачами, а також інформування за строками та сумами заборгованості за допомогою повідомлень електронними засобами зв`язку та відображенням відповідної інформації в особистому кабінеті користувача.

Платформа P2PFinance є власністю ТОВ «Ворлд Консалтинг» - це 100% українська компанія, яка діє строго згідно законодавства України.

Контактна інформація: Юридична адреса: 39630, Полтавська обл., М. Кременчук, вул. Ярмаркова, буд. 13
Телефон: 0 800 33 5757
Email: info@p2pfinanc.com

Наша місія

Забезпечення отримання гарантованого доходу для Інвесторів та отримання фінансової допомоги для Позичальників, а також надання інформаційних комплексних сервісів по супроводженню приватних позик

Наші цінності

Інноваційність

відкритість і готовність до змін, успішність нововведень.

Девіз: немає нічого, що не можна поліпшити.

Кліентність

вміння розширювати і розвивати пріоритетні групи наших клієнтів.

Девіз: наші користувачі - найбільш велика цінність.

Конкурентність

вміння створювати конкурентні переваги на ринках клієнтів, постачальників і праці.

Девіз: поважай, знай і перевершуй конкурента.